jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Link
hr: Poveznica

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Site under maintenance
hr: Lokacija je van mreže
