jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Loading
hu: Betöltés

en: Site under maintenance
hu: A webhely jelenleg karbantartás alatt áll.
