jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Link
hy: Հղում

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Site under maintenance
hy: Կայքը տեխնիկական սպասարկման շրջանակներում է
