jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Test
id: uji

en: Link
id: Tautan

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Loading
id: Memuat

en: Site under maintenance
id: Situs dalam pemeliharaan
