jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Link
ja: リンク

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Site under maintenance
ja: サイトはメンテナンス中です
