jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Test
ka: ტესტი

en: Link
ka: ბმული

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Loading
ka: იტვირთება

en: Site under maintenance
ka: საიტი რემონტშია
