jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Link
km: តំណ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Site under maintenance
km: តំបន់​បណ្តាញ​កំពុង​ស្ថិត​ក្នុង​តំហែ​ទាំ
