jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ
