jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Site under maintenance
ku: ماڵپەڕ لە ژێر چاودێریدایە
