jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Loading
lt: Kraunama

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma
