jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Link
ro: Legătură

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Site under maintenance
ro: Site în mentenanță
