jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Link
sl: Povezava

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Loading
sl: Nalagam

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju
