jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Test
te: పరీక్ష

en: Link
te: లింకు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: Site under maintenance
te: సైటు మరమ్మత్తులో ఉంది
