jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Link
th: ลิงค์

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Site under maintenance
th: เว็บกำลังอยู่ระหว่างบำรุงรักษา
