jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Site under maintenance
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད
