jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Loading
ca: Carregant

en: Site under maintenance
ca: El web està en manteniment
