jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Unknown error
de: Unbekannter Fehler

en: Page not found
de: Die Seite wurde nicht gefunden

en: Loading
de: Laden

en: Site under maintenance
de: Website im Wartungsmodus
