jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Test
el: Δοκιμή

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Site under maintenance
el: Ιστότοπος σε κατάσταση συντήρησης
