jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Site under maintenance
fa: سایت تحت تعمیر و نگهداری است
