jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Loading
fi: Ladataan

en: Site under maintenance
fi: Sivustoa päivitetään
