jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Loading
nl: Laden

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud
