jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: Loading
pt: Carregando

en: Site under maintenance
pt: Site em manutenção
