jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Test
pt: Testar

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Unknown error
pt: Erro desconhecido

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: Loading
pt: A carregar

en: Site under maintenance
pt: Sítio em manutenção
