jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Loading
ru: Загрузка

en: Site under maintenance
ru: Сайт в режиме обслуживания
