jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Site under maintenance
tr: Site bakımda
