jQuery AJAX Load (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Unknown error
vi: Lỗi không rõ

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Site under maintenance
vi: Site trong trạng thái bảo trì
