jQuery AJAX Load (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Loading
cs: Načítání

en: Site under maintenance
cs: Údržba webu
