jQuery AJAX Load (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Unknown error
es: Error desconocido

en: Page not found
es: Página no encontrada

en: Loading
es: Cargando

en: Site under maintenance
es: Sitio desconectado en mantenimiento

en: If toggle is activated, content on target will desappear when link is clicked twice.
es: Si el toggle está activado, el contenido en el destino desaparecerá al marcar el link por segunda vez.
