jQuery AJAX Load (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Unknown error
fr: Erreur inconnue

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Loading
fr: En cours de chargement

en: Site under maintenance
fr: Site en maintenance
