jQuery AJAX Load (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Loading
he: בטעינה

en: Site under maintenance
he: האתר בתחזוקה
