jQuery AJAX Load (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Test
is: Prófa

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: Loading
is: Hleð

en: Site under maintenance
is: Vefsvæði í viðhaldsham
