jQuery AJAX Load (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota
