jQuery AJAX Load (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Site under maintenance
pl: Serwis w trakcie prac konserwacyjnych.
