jQuery AJAX Load (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Loading
uk: Завантаження

en: Site under maintenance
uk: Сайт на обслуговуванні
