jQuery AJAX Load (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Test
oc: Testar

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Site under maintenance
oc: Site en mantenença
