jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Created
af: Geskep

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Operation
af: Operasie

en: Delete picture
af: Skrap prentjie
