jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Created
ar: الإنشاء

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Not found
ar: غير موجود

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Operation
ar: عملية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Delete picture
ar: احذف الصورة
