jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: view
ast: vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Created
ast: Fechu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Operation
ast: Operación

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
