jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Created
bg: Създадено

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Operation
bg: Действие

en: Delete picture
bg: Изтрий снимка
