jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Width
bn: প্রস্থ
