jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Created
bs: Kreiran

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Delete picture
bs: Obriši sliku
