jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Created
ca: Creat

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Not found
ca: No trobat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Operation
ca: Operació

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Bid
ca: Licitació

en: RTL
ca: RTL (de dreta a esquerra)

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Delete picture
ca: Suprimeix la imatge

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.
