jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Delete picture
cy: Dileu darlun
