jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Created
eo: Kreita

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Operation
eo: Operacio

en: Delete picture
eo: Forigu bildon
