jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Created
eu: Sortua

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Speed
eu: Abiadura

en: Delete picture
eu: Ezabatu irudia
