jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: view
fr: voir

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Created
fr: Créé

en: Are you sure you want to delete %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %title ?

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: Operation
fr: Opération

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Bid
fr: Offre

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Speed
fr: Vitesse

en: Arrows
fr: Flèches

en: Delete picture
fr: Supprimer l'image

en: No file was uploaded.
fr: Aucun fichier n'a été transféré.
