jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Delete picture
ga: Scrios an pictiúr
