jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Created
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Not found
he: לא נמצא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Operation
he: פעולה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Delete picture
he: מחק תמונה
