jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Created
is: Stofnað

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Delete picture
is: Eyða mynd
