jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Operation
ku: کردار

en: Delete picture
ku: سڕینەوەی وێنە
